آخرین نوشته ها

جزئیات حسابتان را فراموش کرده اید؟

شهیدی که مادرش راشفاداد

توسط / دوشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۳ / منتشر شده در بخش ایثاروشهادت, سنگر به روایت شما, عماریون, همه

در دیدار دانشجویان بسیجی با خانواده شهید محمد معماریان در قم،مادر بزرگوار شهید از هدیه فرزندش به او بعد از شهادت وشفای بیماری اش چنین گفت:ماجرای اهدای شال و شفای بیماری از طرف فرزند شهیدم مصداق آیه”ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون”است. این ماجرا درسال ۱۳۶۵ اتفاق افتاده و از آن زمان سال هاست که منزلمان را محل رفت وآمد عاشقان ودلداگان مکتب شهدا کرده است.

۱۲۷
خانم اشرف سادات منتظری(مادر گرامی شهید معماریان) در شرح ماجرای اهدای شال می گوید:
در محرم سال ۱۳۶۵ در پی حادثه ای از ناحیه پا به شدت آسیب دیدم و از این که نتوانستم به نحو شایسته در مجالس عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)شرکت کنم،به درگاه خداوند ابراز ناراحتی کرده وطلب شفا داشتم.
صبح روز عاشورا بعد از قرائت زیارت عاشورا درعالم رویا دیدم چند نفر از شهدای عزیز از جمله فرزندم، محمد، در مسجد المهدی قم به دیدارم آمدند ومحمد پس از گفتگو،شال سبزی را که از خدمت سالار شهیدان(علیه السلام)آورده بود روی پایم انداخت.زمانی که از خواب بیدار شدم در کمال شگفتی باندها رادیدم که از پایم گشوده شده وشال سبز روی پایم بود ودیگر دردی احساس نمی کردم.
مادر شهید درباره حوادث بعد از این رخداد می گوید:خبر این ماجرا به محضر آیت الله گلپایگانی رسید وپس از شرح آن موضوع، شال خوش بوی معطر به عطر حسینی(علیه السلام)، مورد تصدیق ایشان قرار گرفت.
شادی ارواح طیبه شهدا صلوات

۲ دیدگاه برای “شهیدی که مادرش راشفاداد”

  1. pa.d گفته :

    خدا همه شهیدا رو رحمت کنه.فوق العاده بود.

  2. عاشق شهید گمنام گفته :

    خیلی خوب بود
    شهدا التماس دعا…یاعلی

پاسخ دهید

*

بالا