آخرین نوشته ها

جزئیات حسابتان را فراموش کرده اید؟

جشنواره عمار به روایت خبر نگاران سنگری در دیار باران قسمت دوم

توسط / جمعه, ۱۲ دی ۱۳۹۳ / منتشر شده در بخش سنگر به روایت شما, عماریون, همه

تریبون عماریون

جشنواره ی عمار در حالی به اولین روز اکران های خود پایان داد که در مراسم افتتاحیه هیچ یک از مدیران ارشاد و معاونین آن ها حضور نداشتند و این برخلاف مراسم آغازین دوره های قبل بود !
در اولین روز اکران های مردمی مستند آشنای دور که روایتی ساده از عمق استراتژیک انقلاب اسلامی در قلب آفریقا است به نمایش در آمد ! مستندی که از بیداری اسلامی و نفوذ انقلاب ایران در کنیا میگوید ; جایی که جمهوری اسلامی ایران نه کنسولگری دارد و نه دفتری !
از دیگر اکران های این روز میتوان به مستند روزهای خرداد اشاره کرد . روزهای خرداد با مشی منصفانه و دور از قضاوت دوربین خود را مقابل افراد درگیر با مسأله اغتشاشات میگیرد !
از دیگر اتفاقات این روز میتوان به نمایش نگاتیو مرگ اشاره کرد که با زبانی طنز به بیان پشت صحنه حملات تروریستی داعش میپردازد !
عماریون در کنار پرداختن به اثار مستند و داستانی به اکران انیمیشن های جذاب و با کیفیت نیز میپردازند تا رسالت خود را در انتقال مفاهیم به کودکان نیز به انجام برساند ! از انیمیشن های اکران شده میتوان به گزینه های روی میز و جایزه ایرانی اوباما اشاره کرد که نگاهی طعنه آمیز به سخنان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا دارد !
از دیگر اکران ها میتوان به نماهنگ جنگ رسانه ای داعش , داستانی مدادهای رنگی و برای هانا و انیمیشن فرزندان آفتاب اشاره کرد !
جشنواره عمار تا نوزدهم دی ماه در سینما فلسطین به اکران های خود ادامه میدهد .

pos Screenshot_2015-01-01-22-13-53~2 GOZINEHA RUZ (1)

۳ دیدگاه برای “جشنواره عمار به روایت خبر نگاران سنگری در دیار باران قسمت دوم”

 1. رضوان - گفته :

  بسیار عالی
  ممنون از شما

 2. فاطمه گفته :

  ممنون از زحماتتون

 3. pa.d گفته :

  دیروز دیدم واقعا عالی بود جشنواره

پاسخ دهید

*

بالا