آخرین نوشته ها

جزئیات حسابتان را فراموش کرده اید؟

نامه مهربانی

توسط / سه شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ / منتشر شده در بخش درد و دل نویسنده, مقر فرماندهی, همه

بسم الله الرحمن الرحیم …

قلم برداشت و نگاشت بر لوح وجود جوانانی که کمی دور تر از مرز های نامحدود کننده  ملتش می زیستند … صلا زد فطرت پاکشان را ; فطرتی که پاک بوده , هست و خواهد بود . اگر شیطان های رخنه کرده در کالبد إنسانی بر طبل غفلت و دروغ و کینه نمی کوبیدند !
و خوشا به حال آن جوانان که یکی از پاک ترین نوادگان رسولی که سیطره ی نبوتش جان و قلب آدمیان است ; آن ها را خطاب دلنامه ی با صلابت خویش قرار داد .
و چه زیبا فرسنگ ها را در زمین و زمان در نوردید :”آینده ی ملت و سرزمینتان در دستان شماست” و چه زیباتر شنید نبض قلب های حقیقت جوی شان را و چه با سیاست ، بر سیاست سیاه سیاستمدارانشان  خط بطلان کشید…
با تدبیرش، بارى دیگر فروریخت تصویرى را که کارگردانى ابلیس هاى بى قدر شده ، بر ظاهر و باطن “سیصد”هاى بالیده شده از بذرهاى کهنه ى کینه و انتقام ، ساخته بودند .چه آرام ارامش قلب کسانى شد که چندى پیش از نام “اسلام” و “مسلمان” می هراسیدند . تاریخ نگاران آینده ى جهان ، در قبال شناخت درست تاریخ مسؤلند . مسئولند تا نیک و بد را از هم تمییز دهند ، حق را از باطل و اسلام واقعى را از اسلام و مسلمان دروغى ١١سپتامبر …
و بیدار کرد وجدان به اجبار به خاموشى سپرده شده ى جوانانی را که خود سعى براى شکستن حصار هاى جبرى ذهنشان نمى کردند …شاید شکستن این بت هاى اجبار ، نیاز به نورى دارد تا عقل هارا روشن سازد. و آن نور چه نورى فراتر از نور آیه هاى دلنشین و هشیار کننده ى قرآن مى تواند باشد؟؟!!!
رود هاى جریان یافته از رودى واحد سرچشمه مى گیرند و آن سرچشمه ى حقیقى مکتبى جز اسلام راستین نیست . 
باید چشم ها را گشود ، باید اسلام را شناخت اما نه از شیوه ى مسلمانى کردن عده اى اسلام نشناخته ، بلکه از شیوه ى مسلمانى کردنى که قرآن مى خواهد….پیامبر ص آن را مى گوید….إمامان و معصومان آن طور زندگى مى کنند …و سید على اى که آن را گوشزد مى کند ….
و من الله توفیق

 

پ.ن  :  حالا یک جهان منتظر  پرچمی از ایران است  ; پرچمی که با دست های شما بالابرود  .

۲ دیدگاه برای “نامه مهربانی”

 1. عاشق سید علی گفته :

  ضحی جونم عالی بود فوق العاده بود امیدوارم بتونیم بازم تو متن های قشنگت کمکت کنیم.از طرف سارا و زهرا
  نحن صامدون

 2. فدایی امـام سیدعلـی گفته :

  سلام
  اگه ایرادی نداره این لینک رو اینجا میذارم تاتعدادبیشتری ازش بازدیدکنن وسطح آگاهی مردم بالابره. برای من که خیلی مفیدبود. اگرهم خودتون لطف کنید بصورت یه پست مجزا بذاریدش روسایت،خیلی بهتر میشه.
  راستی چرااینقدرآمارپستهای جدیدتون اومده پایین؟؟؟ نه فقط اخبارآقای زمانی،کلاًمیگم!

  http://www.aparat.com/v/caw6b

پاسخ دهید

*

بالا